Marek Badowski i Patryk Zatówka z Kolpinga Frak Jarosław wygrali zawody ITTF Challenge w tenisie stołowym w słoweńskiej miejscowości Otoczec. Polacy w finale pokonali Brazylijczyków Erica Jouti'ego i Gustavo Tsuboia 3:0.

Był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed drużynowymi mistrzostwami świata w szwedzkim Halmstad, które rozpoczną się 29 kwietnia.

A już jutro tenisistki stołowe Enea Siarka Tarnobrzeg zagrają mecz rewanżowy w Lidze Mistrzów. Ich rywalkami będą mistrzynie Chorwacji dr Casl z Zagrzebia. W pierwszym pojedynku nasz zespół wygrał 3:2 i sprawa awansu do wielkiego finału pozostaje sprawą  otwartą .

Tarnobrzeską drużynę czeka bardzo trudny pojedynek, bo w barwach chorwackiej drużyny występują, aż 3 zawodniczki z pierwszej dwudziestki na świecie.Rok temu zespół z Tarnobrzega przegrał dopiero w finale Ligi Mistrzyń z niemiecką drużyną z Berlina.