Program Rozwoju Młodych Inżynierów
Fot. Anna Leśniewska

18-miesięczny płatny staż – praktyczne i teoretyczne szkolenia w kilku lokalizacjach w Europie. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od początku udziału w projekcie, a więc również na etapie szkolenia. Wyzwania i różnorodne możliwości rozwoju kariery po programie w Zakładzie w Jarosławiu (jednym z największych Zakładów produkujących opakowania szklane na świecie). Wsparcie przez ustrukturyzowany program nauki i rozwoju, z dostępem do różnorodnych zajęć związanych z pracą, poznawaniem nowych ciekawych ludzi oraz działaniami społecznymi.

Do kogo adresowany:

Niedawno ukończyłeś studia, dzięki którym uzyskałeś dyplom inżyniera na kierunku mechanik i budowa maszyn lub pokrewne? Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (istotne szczególnie na etapie szkolenia). Jesteś gotowy na 18-miesięczny program, który da Ci możliwość wyjazdów i nauki w różnych zakładach O-I w całej Europie?

OI Poland poszukuje inżynierów. Jak czytamy w ofercie, firma dysponuje wieloma możliwościami dla absolwentów kierunków inżynieryjnych, wśród nich są szkolenia w zakładach produkcyjnych w całej Europie. „W firmie O-I naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest dla nas fascynujące, ponieważ jest piękne, czyste i można je w całości poddawać recyklingowi. Jesteśmy preferowanym partnerem dla wielu znanych producentów żywności i napojów. Współpracując z naszymi klientami, dzielimy się pasją i specjalistyczną wiedzą, produkujemy wyjątkowe opakowania i pomagamy im budować znane na całym świecie marki”.

Rozmowa Anny Leśniewskiej.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj