BLUES ATTACK to cotygodniowa dawka Fusionbluesa adresowa do każdego Słuchacza. Jest to audycja w której Blues spotyka się z Rockiem z dużym respektem dla Ojców gatunku.

Każdy odcinek podzielony jest na bloki tematyczne: BLUES/ SHREDD / LIVE / ARCHEO / NEW.

Jednym słowem usłyszycie wszystko co dobre i godne od czasów Roberta Johnsona do Steve Vai!

Do słuchania audycji w każdy wtorek po godz. 19:00 zaprasza Victor Czura.

BLUES ATTACK is the best blues live broadcast on the Polish Radio

Two hours with fusionblues music! "Every Tuesday I Have The Blues" Click right upper corner button.

 

Oceń ten artykuł
(1974 głosów)

48 komentarzy

 • Filologini 26 Paź, 2021

  Boski Blues Attack - moja ulubiona audycja muzyczna w Radio Rzeszów, które zawsze gra dobrą muzykę.

 • Juras 27 Sty, 2021

  ARTUR, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwil !!! na milę czuć światowca

 • Staszek 27 Sty, 2021

  Nie rozumiem wobec tego po co się tak Panowie męczą słuchając BA . Wystarczy nie słuchać wtedy i poczekać na ulubiony DT . Mnie sporo rzeczy nie odpowiada w programie RR więc nie włączam wtedy radia i po sprawie.

 • Słuchacz 27 Sty, 2021

  Pan z BA ma zdecydowanie męczący, jak dla mnie, sposób mówienia. A DT był bardzo fajną audycją. I nie piszę tego na niczyje zamówienie, ani z niczyich podpowiedzi, i jako wieloletni, wierny słuchacz RRz mam do tego prawo.

 • Staszek 27 Sty, 2021

  Szkoda że nie został Pan za tą granicą. Sądząc po słuchalności i opiniach to jakoś wiekszej liczbie słuchaczy to "dukanie " nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. Jeśli jest Pan słuchaczem Dino Top, to łatwo domyślić się kto zasugerował taki wpis. Mnie dukanie nie przeszadza, wręcz przeciwnie czekam na kążdy wtorek z Blues Attak, a męczyły mnie właśnie marne teksty powtarzane z roku na rok w dino Topie. Najlepiej to umówić się z prowadzącym BA i zaproponować poprowadzenie jednej audycji i pokazanie jak należy to robić .Pozdrawiam.

 • Artur 27 Sty, 2021

  Człowiek wraca z zagranicy, po 10 latach włącza RR i znów słyszy tzw „redaktora” dukającego z kartki czestochowionką. Ludzie! Albo trzeba być miernotą albo dyletantem. Naucz się pan chociaż czytać! Jak już nie potrafisz prowadzic z glowy, bo tyle lat kompromitujesz pan RR. Pewnie zaraz posypie się lawina kometarzy-peanów pisanych chyba przez jedną osobę jest faktem, że takie prowadzenie audycji to wstyd w 21. wieku! Przy okazji co się stało z Dinotopem, bo ich strona nie działa? Pozdrawiam
  * komentarz zawiera niedozwoloną treść

 • Zocha 26 Sty, 2021

  Świetna audycja jak zawsze. Super muza i fajny lekki ton wypowiedzi. Muzycznie najlepszy jak dla mnie Gomes ale i kobietki sobie nieźle poradziły. Pozdrawiam.

 • Wiesiek 22 Gru, 2020

  Zupełnym przypadkiem znalazłem się na fali Blues Attack w czasie podróży. Trochę zmęczony niechętnie włączyłem radio, po chwili nasłuchu byłem tak zafascynowany prezenterem i prezencjami, że jeszcze długo siedziałem na parkingu z wyłączonym silnikiem, opadniętą szczęką..... niestety nic co fascynujące nie trwa wiecznie...... pan redaktor pożegnał fanów. Czas programu minął. Wenę wtorek (dzisiaj) o 19 spróbuję jeszcze raz ?

 • Zocha 20 Paź, 2020

  Świetny ten Neal Black. Liryczny, melodyczny jeśli można tak to określić. Znakomity do sluchania.

 • Jula 08 Wrz, 2020

  Anthony Gomes znakomity !!! Zazdroszczę tym którzy mogli zobaczyć koncert na żywo!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj