Debiutancki album Fransa „Present” jest już dostępny w serwisach streamingowych! Pierwszą płytę szwedzkiego wokalisty zapowiadały single „Monday”, „On A Wave” oraz „Mm mm mm”.

Kariera Fransa rozpoczęła się na dobre wraz z występem podczas konkursu Eurowizji w 2016. Jego utwór „If I Were Sorry” zdobył łącznie 251 punktów, dzięki czemu Frans uplasował się na 6. miejscu w finale konkursu. To nie był jednak koniec historii tej piosenki. Wszystkie największe polskie stacje radiowe zakochały się w tej kompozycji. Od swojej premiery można go było usłyszeć na radiowej antenie prawie 3500 razy! Frans trafił także na listy najczęściej odtwarzanych artystów na Spotify w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Danii, Turcji i Niemczech.

"Kiedy miałem 16 lat, poczułem, jak smakuje sukces dzięki „If I Were Sorry”. To było świetne uczucie. Dziś mam 21 lat i zyskałem doświadczenie, które pozwoliło mi odkryć moje oryginalne brzmienie. Chciałbym pokazać Wam pełen obraz tego, jakim jestem artystą. „Present” to mój podarunek dla samego siebie, jak również dla każdego, kto chce słuchać mojej muzyki."

Frans - If I Were Sorry

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 516 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj