ou Me At Six powracają z nowym singlem „MAKEMEFEELALIVE”. Utworowi towarzyszy makabryczny teledysk, w którym występuje gwiazda filmu „Joker”, Leigh Gill. Można w nim także znaleźć nawiązanie do sceny z „Gry o tron”. „MAKEMEFEELALIVE” oznacza początek nowego rozdziału w karierze You Me At Six. Ten pełen niepokoju, łączący punk rockową energię z hałaśliwymi breakbeatami utwór, to śmiała deklaracja dźwiękowa i pierwszy kawałek ze zbliżającego się siódmego albumu zespołu. Mówiąc o utworze, wokalista Josh Franceschi wyjaśnia, że opowiada on o odzyskiwaniu kontroli. Klip nakręcony został w technice POV (point of view - oczami bohatera) na podzielonym ekranie i wyreżyserowany przez Boucher & Gee. To mrożące krew w żyłach wizualne dopasowanie do emocji utworu. Niesamowity klip został nakręcony w jednym ciągłym ujęciu.

You Me At Six to jeden z największych i najbardziej płodnych brytyjskich zespołów rockowych XXI wieku. W ciągu piętnastoletniej kariery zdobyli w Wielkiej Brytanii cztery złote płyty, a ich albumy były pięciokrotnie w Top 10 najlepszych albumów w Wielkiej Brytanii. Siedemnaście kolejnych singli z albumu „Cavalier Youth”, gościło na playliście BBC Radio One. Zespół zagrał wiele wyprzedanych koncertów w USA, a ich utwory zdobywały pierwsze miejsca na liście przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Kawałek „Room To Breathe” znalazł się w Top Five Rock Radio w Ameryce Północnej.

Latem 2019 roku You Me At Six zagrali swój największy dotychczasowy koncert - na świeżym powietrzu oglądało ich 15000 fanów podczas wyprzedanego wieczoru w Gunnersbury Park na Gunnersville Festival. Podczas ich ostatniej trasy po Wielkiej Brytanii sprzedano 40 000 biletów, w tym trzy koncerty w Brixton Academy, wyprzedając je z czteromiesięcznym wyprzedzeniem w zaledwie dwadzieścia minut.


MYSTIC PRODUCTION

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 410 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj