Wersja podstawowa zawiera 13 utworów. Gościnnie usłyszymy 6lack oraz Kid Cudi. Na wydanie deluxe trafiło dodatkowo pięć piosenek: „Bad Liar”, „Fetish”, „It Ain’t Me” „Back To You” oraz „Wolves”. Wydanie deluxe ma inną okładkę. Singlami promującymi wydawnictwo są „Lose You To Love Me” oraz „Look At Her Now”.

Selena Gomez w najnowszym singlu „Lose You To Love Me” śpiewa o tym, jak ważna jest miłość do samego siebie.

Selena napisała utwór wraz z wieloletnimi współpracownikami – Julią Michaels, Justinem Tranterem, Mattiasem Larssonem i Robinem Fredrikssonem. Za produkcję odpowiada FINNEAS, brat Billie Eilish. Tak Gomez opowiada o nowym singlu:

„Lose You To Love Me” zostało zainspirowane wszystkim, co działo się w moim życiu po premierze ostatniego albumu. Postanowiłam, że chcę podzielić się moją drogą do odkrywania samej siebie. Moja droga była wyboista i mam po niej wiele blizn. Chcę jednak, abyśmy mogli poczuć nadzieję i że wędrówka prowadzi do silniejszej i lepszej wersji samego siebie.

Nastrojowy, czarno-biały teledysk do piosenki wyreżyserowała Sophie Muller („Good for You”), a zdjęcia w całości zrealizowano iPhonem 11 Pro.

Selenę Gomez mogliśmy niedawno usłyszeć w piosenkach „I Can’t Get Enough” Benny’ego Blanco oraz „Taki Taki” DJ Snake’a. Do największych przebojów artystki należą takie utwory jak „It Ain’t Me” with Kygo, „Bad Liar”, „Fetish”, „Wolves” x Marshmello oraz „Back to You”. Solowy katalog Gomez ma ponad 20 miliardów streamów.

Pod koniec 2017 roku Gomez otrzymała tytuł Kobiety roku przyznawany przez „Billboard Magazine”. W 2015 ukazał się album „Revival”, który spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony krytyki. Trzy pierwsze single z wydawnictwa, „Good For You”, „Same Old Love” oraz „Hands To Myself”, zajęły w USA pierwsze miejsce Top 40 Chart. Gomez jest jedną z sześciu wokalistek, którym udało się zamieścić co najmniej trzy piosenki na szczycie tego zestawienia od momentu, gdy lista ruszyła w 1992.

Niedawno artystka wyprodukowała serial dokumentalny Netflixa „Living Undocumented” (pol. „Życie na nielegalu”), który opowiada o ośmiu rodzinach nielegalnych imigrantów po nowelizacji amerykańskich przepisów imigracyjnych. Selena Gomez wystąpiła również w filmie Jima Jarmusha „Truposze nie umierają” u boku Billa Murraya oraz Adama Drivera. Obraz miał światową premierę na festiwalu w Cannes.Selena

Gomez zaskoczyła wszystkich, bo zaledwie 24 godziny po premierze „Lose You To Love Me” udostępniła kolejny premierowy utwór, „Look At Her Now”. Artystka oznajmiła, że to „specjalny prezent dla wszystkich fanów”, jak również podziękowała za „motywowanie do bycia najlepszą wersją siebie”. Współautorami piosenki są Julia Michaels, Justin Tranter oraz Ian Kirkpatrick.

W ciągu ostatnich miesięcy Selena Gomez współpracowała m.in. z Bennym Blanco, J Balvinem i Tainy – „I Can’t Get Enough”, jak również z DJ Snake, Ozuną i Cardi B w „Taki Taki”. Łączna liczba streamów całego katalogu Gomez przekracza 20 miliardów streamów.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Czytany 592 razy

1 komentarz

  • Observator 25 Sty, 2020

    Utwór pt.: Cut You Off - poz.12 na nowej płycie Seleny Gomez, w internecie funkcjonuje jako piosenka o Justinie Bieberze. S.G. jest właścicielką sześciu psów ratowniczych i określa samą siebie mianem „wielkiej miłośniczki zwierząt”. Jednego psa nazwała Baylor, ponieważ „B” jest od Bieber, a „aylor” od Taylor, długoletniej przyjaciółki Seleny.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj