„Moja wina” to tytuł najnowszego albumu Kasi Lins, którego premiera odbyła się 29 maja 2020 roku.

Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach.
Moja wina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach.
Moja wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.

Premiera albumu „Moja wina” była poprzedzona 3 singlami i klipami:

„Rób tak dalej” https://www.youtube.com/watch?v=SbxAFBFdAhk
„Koniec świata” https://www.youtube.com/watch?v=W3jp-f1y-nc
„Moja wina” https://youtu.be/Cugtut3FSpA 

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.

W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę Wiersz Ostatni oraz w kategorii Autor Roku.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 520 razy

1 komentarz

  • Observator 15 Cze, 2020

    Deklaruje się,że jest niewierząca i pozostawia Boga na boku. Aby zaistnieć bazuje na odniesieniu do utworów i śpiewów kościelnych, ubiera w szaty zakonnicy i robi sobie ujęcia w kościele. Podejście co najmniej niepoważne i godne to pożałowania.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj