Debiutancka płyta zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids” - AniKi Dąbrowskiej - jest już dostępna w sklepach oraz serwisach cyfrowych.

 

Czekałam na ten moment całe swoje życie. Od najmłodszych lat - kiedy tylko zaczęłam śpiewać! Patrząc na płyty swoich idoli - marzyłam o tym, by móc kiedyś wydać własną. Lata pracy nad głosem, pracy nad sobą, zmagań z przeciwnościami losu i mnóstwo doświadczeń scenicznych na festiwalach krajowych i międzynarodowych, a przede wszystkim nieustanna wiara w to, że marzenia się spełniają. To wszystko przy nieopisanym wsparciu najbliższych doprowadziło mnie do tego miejsca. Oto spełnia się moje największe marzenie  - AniKa Dąbrowska

Skąd tytuł „Afirmacja”? AniKa mówi: - Zaczerpnięty właśnie z mojego życia, bo ja nie tylko akceptuję, ale wręcz adoruję życie. I kocham muzykę! Muzyka jest moją pasją, ale także terapią, która pomaga w codziennym zmaganiu się z chorobą i w rehabilitacji. Gdy śpiewam, zapominam o swoich słabościach i problemach. Muzyka mnie leczy.

To płyta pełna utworów niosących radość, nadzieję, pociesznie, miłość i zabawę. - Jest różnorodna i myślę, że absolutnie dla każdego, zwłaszcza teraz, w tak dziwnym i trudnym czasie - bo każdy potrzebuje zastrzyku dobrej energii. Pełna pięknych tekstów, utworów niosących same pozytywne emocje - wyjaśnia AniKa.

Oceń ten artykuł
(35 głosów)
Czytany 1209 razy

15 komentarzy

 • Anka 31 Lip, 2020

  No i cudnie było z Wami spędzić ten tydzień! Płytę mam- z osobistym autografem. Wzruszam się za każdym razem kiedy jej słucham. Znając historię AniKi - ta płyta jest niezwykła.?❤️

 • Eduardo 31 Lip, 2020

  Cudna płyta! Cudna AniKa! Czekam na dzisiejszą audycję. I czekam na jakiś koncert AniKi. Pozdrawiam

 • Fp. AniKa. 30 Lip, 2020

  Płyta jest świetną! Anika - czekamy na koncert. Może w studio Radia Rzeszów???

 • Fanka 30 Lip, 2020

  Czekam na kolejne zpotkanie z utworami z płyty AniKi. Może wreszcie wygram konkurs? Brawa dla Ani za supeeeer płytę.

 • Edyta Zięba 29 Lip, 2020

  Szanowne radio - mam propozycję - zorganizujcie koncert AniKi z zespołem. W dobie pandemi koncertu przez radio każdy by posłuchał.

 • Bolek lek 29 Lip, 2020

  Słuchałem dziś. Noooo. Brawo AniKa i brawo Radio Rzeszów. Wszyscy jesteśmy dumni z tej walecznej dziewczyny!

 • Nova ruda 28 Lip, 2020

  Najlepsza! Jestem zachwycona osobowością AniKi i subtelnością tej płyty. Dobry kierunek--choć trochę pod wiatr dzisiejszych trendów. Gratki!!!

 • Lena 28 Lip, 2020

  Koniecznie na Listę Przebojów dajcie choć jedną propozycję. Ja proponuję NIEWIDZIALNA. Świetna nuta!

 • Kubik 27 Lip, 2020

  Mam i ja to cudo. Słucham z uwagą i zachwytem.

 • Bartek 27 Lip, 2020

  Kupiłem i słucham i nasłuchać się nie mogę. Grajcie tą dziewczynę jak najczęściej ? Dziś oprócz disco-polowego hopsa-hopsa, potrzebne są też utwory z głębokim przekazem. Takie śpiewa AniKa. Trzeba tylko się zatrzymać i zasłuchać.....

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj