Wydawnictwo zawiera dziesięć utworów z gatunku szeroko pojętej muzyki pop. Usłyszymy tu inspirację brzmieniami lat 80. i 90. oraz elementy nowoczesnej elektroniki i rapu. Bracia Kamil i Adeeb są autorami i producentami większości piosenek, poza numerem „Love Song”, za powstanie którego odpowiada MØJI  <https://www.facebook.com/itsmojimusic/>z ekipy Chillwagon <https://pl-pl.facebook.com/chillwagonchillwagon>. Na krążku pojawiły się popularne już wśród fanów grupy propozycje audialne, takie jak  „Omen” <https://www.youtube.com/watch?v=8TADeUzssVo> czy „Words” <https://www.youtube.com/watch?v=b2DMasztlXo>. Nie zabrakło również nagrania „Oh my Gosh” <https://www.youtube.com/watch?v=hjxw4XBv5hA>, czyli debiutanckiego w Polsce singla Mannequin Mars <https://www.facebook.com/mannequinmars/>, w naszym kraju wykonanego po raz pierwszy w programie „Must be the music”.

Wydanie tego albumu zamyka pewien etap w naszych muzycznych poszukiwaniach – mówią muzycy. – Piosenki, które znalazły się na nim, pochodzą z różnych etapów naszej działalności, są wynikiem różnych doświadczeń na przestrzeni kilku lat. Dla niektórych płyta może wydawać się nieco eklektyczna, ale taki jest właśnie przebieg naszych muzycznych poszukiwań i doświadczeń. Zmieniały się nasze gusta, różni ciekawi ludzie pojawiali się na naszej drodze, czasem ktoś podcinał nam skrzydła. Ale my mamy swoje cele i swoją wizję naszej drogi muzycznej. I bardzo zależy nam na polskich fanach!

Nietuzinkowy, ekscentryczny duet Mannequin Mars <https://www.facebook.com/mannequinmars/> dał się poznać polskiej publiczności za pośrednictwem produkcji „Must be the music. Tylko muzyka” emitowanej przez telewizję Posat. Ich muzyka to pop i dance w najlepszym gatunku. Bracia Kamil i Adeeb Alhaijali pochodzą z Rzeszowa, lecz mieszkają w Danii. Samodzielnie piszą, komponują i produkują wszystkie swoje utwory. Na liście ich dotychczasowych sukcesów należy wymienić wygraną w międzynarodowym konkursie zorganizowanym przez producenta Lady Gagi i The Rolling Stones, polegającym na stworzeniu najlepszej aranżacji. Po tym triumfie zespół wypuścił do stacji radiowej utwór „Killer on the dance floor” <https://www.youtube.com/watch?v=8sc9rORzqRw>, cieszący się niemałym zainteresowaniem w rozgłośniach radiowych w Danii i… Rosji. Kolejne single zaprezentowane w Polsce to „Tip top” <https://youtu.be/sNE_PemOGfk> i „In the mirror” <https://youtu.be/oCxiGXCTH6o>.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 745 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj