Bardzo dobry występ mają za sobą judocy Millenium Rzeszów w Pucharze Polski.

Seniorów w Oleśnicy k/ Wrocławia. Srebrny medal wywalczył Kirylo Veselovskiy w kat. do 90 kg. W drodze do finału Veselovskiy zwyciężył w trzech kolejnych pojedynkach. W walce o złoto dość pechowo uległ Arkadiuszowi Szyszkowskiemu z AZS Gliwice - został zdyskwalifikowany za nieprzepisowe wyjście do walki . Tuż za podium uplasował się Michał Majcher z dwoma zwycięstwami i dwoma porażkami. Brat Michała Norbert Majcher w wadze do 81 kg zakończył turniej na punktowanym siódmym miejscu. W zawodach wystartowali niemal wszyscy najlepsi judocy z Polski oraz kilku zawodników z Białorusi.

Judocy Millenium Rzeszów worek medali przywieźli także z Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci w Zabierzowie k/Krakowa. Złote krążki zdobyli: Adrian Dereń, Bartłomiej Sobczyk, Szymon Lampart, Igor Lampart, Franciszek Grechuta,  Mikołaj Duliński, Lena Kuzia, oraz Radosław Kiczek. Ponad to rzeszowianie wywalczyli jeszcze 6 srebrnych medali. W turnieju wystartowało blisko 250 dzieci z całej Polski.