Resovia w II lidze

Piłkarze Resovii awansowali do II ligi. Na własnym boisku pokonali KSZO Ostrowiec 4:1 i na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli.

Goście objęli prowadzenie w 23 minucie , ale jeszcze przed przerwą Resovia zdobyła  trzy bramki Dwie Bartłomiej Buczek  w  tym  z  karnego  , a jedną Damian Barszczak. Po przerwie wynik ustalił Szymon Kaliniec, a bramkarz Resovii Marcin Pietryka obronił rzut karny. Za tydzień Resovia zagra w Nowym Targu z Podhalem.

Piłkarze  Stali  Rzeszów  zremisowali w  Oświęcimiu  z  Sołą  1 : 1 .  Gola  dla  gości  strzelił  pod  koniec  I  połowy  Rejman.

JKS  Jarosław  wygrał  z  Chełmianką  2 : 1 , Karpaty  Krosno  uległy  Orlętom  Radzyń  Podlaski  0 : 1 ,  a Wólczanka  Wólka  Pełkińska  przegrała  w  Tarnowie  z  Unią  1 : 4 .

Ponadto ; MKS  Trzebinia  wygrał  z Wiślanami  Jaśkowice  2 : 1  ,  Spartakus  Daleszyce  pokonał  Wisłę  Sandomierz  4 : 0,  Motor  Lublin  wygrał  z  Avią  Świdnik  1 : 0  a Podlasie  Biała  Podlaska  pokonało  Podhale  Nowy  Targ  2 : 1 .