Grad medali młodych skoczków do wody Stali Rzeszów

Niezwykle udane dla skoczków do wody Stali Rzeszów okazały się pierwsze zawody Grand Prix Polski w Warszawie. Zdobyli aż 15 medali. Najwięcej z wszystkich sześciu klubów, które brały udział w zawodach.

W kategorii 11-latków Eryk Dróżdż był niepokonany na każdym przyrządzie, zarówno z trampoliny jedno, trzymetrowej jak i z wieży, pokonał wszystkich rywali i zdobył trzy złote medale. Z trampoliny 3-metrowej najlepsza była Emilia Deręgowska. Wśród starszych zawodników z rocznika 2005 na obu przyrządach pierwsze miejsce zdobył Konrad Miąsik.

Ponadto z trampoliny 1-metrowej startowało 18 zawodniczek. Złoty medal zdobyła 13 latka Emilia Tokarska, która okazała się bezkonkurencyjna także z trampoliny trzymetrowej.

W zawodach wzięło udział blisko 80 zawodniczek i zawodników.