Stal Mielec i Resovia po wygranych sparingach

Piłkarze Stali Mielec pokonali Radomiaka Radom 1-0 w swoim drugim meczu sparingowym przed startem NICE 1 ligi. Jedyną bramkę zdobył Łukasz Wroński w 25. minucie spotkania.

Mecz rozegrano na nowym obiekcie Stali, gdzie warunki podobne są do murawy na płycie głównej boiska przy ul. Solskiego 1.

Już jutro podopieczni Artura Skowronka zagrają z Pogonią Leżajsk w ramach obchodów 80-lecia klubu z Leżajska.

Tymczasem Stal Stalowa Wola, także w meczu sparingowym uległa piłkarzom Resovii 0:2. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Wynik meczu w 48. minucie otworzył Bartłomiej Makowski, a wynik na kwadrans przed końcem ustalił Karol Twardowski.

Resovia już w poniedziałek wyjeżdża na zgrupowanie do Sanoka, zaś "Stalówka" przygotowania do drugoligowego sezonu spędzi na własnych obiektach.