Zwycięstwo i porażka - to bilans naszych drużyn w 16. Kolejce Superligi tenisistów stołowych. Kolping Frac Jarosław pokonał na własnych stołach Pogoń Lębork 3:0 Punkty dla Jarosławian zdobyli Dmitirij Prokopcov, który pokonał Sławomira Dosza 3:1, Gustavo Tsuboi zwyciężając Daniela Bąka bez straty seta oraz Jakub Kosowski, który wygrał z Adamem Doszem 3:1.

Z kolei zawodnicy AZS Politechniki ulegli w Gdańsku Unii przegrywając 0 do 3. Tomasz Lewandowski przegrał na inaugurację z Wang Yangiem 1 do 3, następnie Vasily Lakeev nie sprostał Mattiasowi Oversjo ulegając 2 do 3, takim samym rezultatem zakończył się przegrany pojedynek ChiaHung Suna z Patrykiem Zatówką.
W poniedziałek kolejny mecz rzeszowskich akademików, którzy zagrają w Grodzisku Mazowieckim z Dartom Bogorią.

Z dobrej strony zaprezentowały się dziś także tenisistki stołowe KTS ZOT Tarnobrzeg. Podopieczne Zbigniewa Nęcka wygrały w Nadarzynie z GLKS 3:0. W pierwszej grze Viktoria Pawłowicz zwyciężyła Klaudię Kusińską 3:1, także 3 do 1 Li Czjen pokonała Darię Trigolos, a Kinga Stefańska bez straty seta wygrała z Martą Smętek. Tenisistki Siarki umocniły się na prowadzeniu w ekstraklasie pań. W niedzielę kolejne wyjazdowe spotkanie, a rywalem będzie AZS Wrocław.