Na piłkarskich boiskach

Pierwszoligowi piłkarze Stali Mielec przegrali na wyjeździe z Wartą Poznań 0-1 w meczu 3 kolejki. Gola dla gospodarzy w 21 minucie zdobył Biegański. Była to druga z rzędu porażka zespołu prowadzonego przez Artura Skowronka. Mielczanie mają na swoim koncie 3 punkty i zajmują 12 miejsce w tabeli.
Liderem z 7 punktami Odra Opole, punkt mniej ma druga Puszcza Niepołomice.

W drugiej lidze piłkarze Siarki Tarnobrzeg pokonali na własnym boisku Olimpię Grudziądz 1-0 w meczu 3 kolejki. Jedyną bramkę w 68 minucie zdobył Kamil Radulj:
W innym meczu piłkarze Resovii Apklan po dwóch wcześniejszych porażkach zdobyli swój inauguracyjny punkt. Na stadionie miejskim zremisowali z Gryfem Wejcherowo 1-1. Prowadzenie dla rzeszowian uzyskał po strzale głową w 37 minucie Buczek, wyrównał także po uderzeniu głową w 76 Wicki. Resovia od 39 minuty grała w 10 - drugą żółtą kartkę dostał pomocnik Dariusz Frankiewicz .

Nieco gorzej spisali się piłkarze Stali Stalowa Wola, którzy ulegli w Toruniu miejscowej Elanie 1-2. Jedyną bramkę dla gości w 79 minucie zdobył Kitliński.