Remis w Mielcu. Wyniki z pozostałych spotkań
Stal Rzeszów vs Czarni Połaniec fot. J.Haas

Piłkarze pierwszoligowej Stali Mielec w meczu 11 kolejki bezbramkowo zremisowali na własnym stadionie z GKS Jastrzębie.

W II lidze Siarka Tarnobrzeg zremisowała u siebie z Elaną Toruń 2 : 2. Gole dla gospodarzy strzelili Sitek w 45 oraz Radulj w 67 minucie, dla gości Kraska w 36 i Kozłowski w 56 minucie.

Stal Stalowa Wola wygrała w Bełchatowie z GKS 2 : 1. Goście stracili gola w 28 minucie, wyrównał w 72 Dziubiński, a zwycięską bramkę zdobył w samej końcówce Łętocha.

Resovia przegrała na wyjeździe z Radomiakiem 0 : 5. Beniaminek trzy ostatnie gole stracił w ostatnich 10 minutach.

Piłkarze III ligi rozegrali 6 meczów 9 kolejki.

Stal Rzeszów pewnie pokonała na swoim boisku Czarnych Połaniec 3:0. Bramki dal Stali zdobywali Dominik Chromiński i Piotr Ceglarz, który dwa razy wykorzystał dokładne podania kolegów:

Pod wrażeniem postawy rzeszowian był trener Czarnych - Piotr Mazurkiewicz.

Stal Rzeszów awansowała na pierwsze miejsce w tabeli, ma 20 punktów i wyprzedza o 2 Hutnika Kraków i o trzy Chełmiankę, ale te zespoły zagrają w niedzielę.