Drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali na boisku w Boguchwale z Olimpią Grudziądz 4-2 w meczu kończącym 12 kolejkę spotkań.

Dwie bramki dla gospodarzy w 11 i 85 minucie strzelił Adrian Dziubiński, po jednym trafieniu dołożyli Krzysztof Łętocha w 40 oraz Michał Mistrzyk z rzutu karnego w 81 minucie meczu.

Dzięki wygranej, podopieczni trenera Wojciecha Fabianowskiego z dorobkiem 17 punktów awansowali na ósmą pozycję w tabeli.

Prowadzi Widzew Łódź - 27 punktów, który o dwa wyprzedza drugą Elanę Toruń i o 4 Olimpię Grudziądz. Siarka Tarnobrzeg z 18 punktami jest siódma – Resovia ma 13 i jest trzynasta.

W najbliższą sobotę w meczach 13 serii gier Siarka podejmie Błękitnych Stargard, Resovia zagra w Chorzowie z Ruchem, a Stal zmierzy się w Elblągu z tamtejszą Olimpią.