Stal odpadła z PP . Wygrane piłkarek

Piłkarze  ręczni  SPR  Stali Mielec  odpadli  z rozgrywek  Pucharu  Polski.  Przed  własną  widownią  w  meczu  1/16  finału  przegrali  z  Zagłębiem  Lubin  25 : 28  .  Do  przerwy  goście  prowadzi  15 : 11.

Drugi  nasz  zespół  Czuwaj  Przemyśl  w  pucharowych  zmaganiach  zmierzy  się  we  wtorek  u  siebie  z  KPR  Legionowo

O  punkty  walczyły  I  ligowe piłkarki  ręczne  .  W  Jarosławiu  zespół  lidera  JKS  podejmował  zamykający  tabelę  Otmęt  Krapkowice.  Gospodynie wygrały zdecydowanie 42 : 16   (do  przerwy  22 : 7 )

Kolejne  zwycięstwo  odniosły  II  ligowe  piłkarki  ręczne  Handballu  Rzeszów.  U  siebie  pokonały  rezerwę  JKS  Jarosław  42 : 20 . Do  przerwy  rzeszowianki  prowadziły  20 : 9 . Najwięcej  bramek  dla Handballu  Rzeszów  rzuciły : Paulina  Lasek  10, Aleksandra  Dębiak  9  Dla  rezerw  JKS  Katarzyna  Moszkowicz  7  i  Paula  Wojtaszek  5. Dzięki  wygranej  Handball  umocnił  się  na  drugiej  pozycji  w tabeli. Jarosławskie  rezerwy  wciąż  na  przedostatnim  miejscu .