Wyniki z piłkarskich boisk

Przygotowania piłkarzy do nowego sezonu powoli dobiegają końca. W sparingowych meczach już zakończonych Siarka Tarnobrzeg przegrała z Górnikiem Łęczna 0 : 1,

Stal Stalowa Wola uległa Resovii 2 : 4. Bramki dla Stali zdobyli Mistrzyk i Trubeha, a dla rzeszowian Domoń, Antonik, Feret i zawodnik testowany.

Sokół Sieniawa wygrał z Hetmanem Zamość 4 : 2, Stal Sanok pokonała Izolatora Boguchwała 3 ; 0, Głogovia także 3 : 0 zwyciężyła Orła Przeworsk, zaś Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Polonię Przemyśl 1 ; 0, Przełom Besko bezbramkowo zremisował z Czarnymi Jasło, a Młodzieżowy zespół Karpat Lwów uległ Karpatom Krosno 2 : 3

Tymczasem pierwszoligowi piłkarze Stali Mielec na zakończenie obozu w Turcji zremisowali z czołową drużyną ekstraklasy Uzbekistanu FC Navbahor Namangan 1-1. Prowadzenie dla mielczan uzyskał w 25. minucie Sergio Mendigutxia. Cztery minuty po zmianie stron rywale wyrównali. Mielczanie kończą swój pobyt w Turcji. Za tydzień u siebie w sparingu zagrają z Garbarnią Kraków.