Wyniki z piłkarskich boisk

Trzecioligowi piłkarze Stali Rzeszów wygrali dzisiaj na własnym boisku z Wiślanami Jaśkowice 4-0 w ramach 19. kolejki spotkań. Wynik meczu w 23 minucie otworzył Grzegorz Goncerz. Na 2-0 w 41’ trafił Łukasz Mozler. W drugiej połowie bramki zdobywali Michał Nawrot w 67 z rzutu karnego i Damian Sierant w 80 minucie gry, ustanawiając wynik spotkania.

Dzięki wygranej rzeszowska Stal z 40 punktami awansowała na fotel lidera trzecioligowych rozgrywek.

W drugim niedzielnym meczu piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali u siebie ze Spartakusem Daleszyce 2-0 i z dorobkiem 22 punktów są na 13 miejscu.

W dzisiejszych meczach IV ligi piłkarskiej :

Orzeł Przeworsk zremisował z Rzemieślnikiem Pilzno 1 : 1,

Przełom Besko przegrał z Izolatorem Boguchwała 1 : 4,

Wisłoka Dębica pokonała Sokoła Nisko 3 : 1,

Polonia Przemyśl zremisowała z Igloopolem Dębica 2 : 2,

a Wisłok Wiśniowa z Ekoballem Stalą Sanok 1 : 1.

Mecz Karpat Krosno z JKS Jarosław został przerwany w 75 minucie przy wyniku bezbramkowym z powodu wtargnięcia kibiców na murawę.