Stal Rzeszów z rekordową wygraną. Wyniki z II i III ligi

W drugiej lidze piłkarskiej Resovia Apklan po czterech meczach bez zwycięstwa - pokonała na stadionie miejskim lidera rozgrywek Radomiaka Radom 1: 0. Bramkę z rzutu karnego w 45 minucie strzelił Bartłomiej Buczek.

Stal Stalowa Wola zmierzyła się w Boguchwale z GKS Bełchatów. Jedyną bramkę na wagę wygranej hutników strzelił głową Michał Mistrzyk w 82 minucie.

Trzeci nasz zespół w II lidze Siarka Tarnobrzeg uległa w Toruniu Elanie 2:4. W tabeli Stal Stalowa Wola jest szósta, Resovia jedenasta, a Siarka znów w strefie spadkowej zajmuje 15. miejsce

W trzeciej lidze, Stal Rzeszów rekordowo, bo aż 7:0 pokonała na wyjeździe Podlasie Biała Podlaska. Wygrała także Wólczanki Wólka Pełkińska, 2:0 w Świdniku z Avią.

W niedziele Sokół Sieniawa zmierzy się w Sandomierzu z Wisłą. Lider - Podhale Nowy Targ wygrało z Sołą Oświęcim 1:0 i wciąż ma 3 punkty przewagi nad drugą w tabeli rzeszowską Stalą.