Wicelider grupy czwartej III ligi Stal Rzeszów odniosła kolejne zwycięstwo. Na stadionie przy Hetmańskiej wygraną 2:0 z Hutnikiem Kraków oglądało 1300 widzów. Pierwsza bramka padła już w 4. minucie po strzale Damian Sieranta. Na drugą kibice czekali aż do 89 minuty, gdy składną akcję zespołu wykończył Michał Nawrot. Wygrana Stali nic nie zmieniła na górze tabeli. Lider Podhale Nowy Targ także 2:0 wygrało z Wisłą Puławy i wciąż wyprzedza Stal o 3 punkty.

Pozostałe nasze zespoły niestety przegrały swoje mecze. Wólczanka Wólka Pełkińska uległa  u siebie  2:3  Podlasiu Biała Podlaska, a Sokół Sieniawa przegrał w Ostrowcu z KSZO 0:2.  W tabeli Sokół jest 8., a Wólczanka 11. Już w niedzielę  Sokół zagra u siebie z rzeszowską Stalą.