Drugoligowi piłkarze nożni Apklan Resovii przegrali u siebie z Olimpią Grudziądz 0-2 w meczu 32 kolejki. Bramki dla gości zdobywali Marzec w 24 i Papikijan z rzutu karnego w 38 minucie meczu. Od 45 minuty Resovia grała w osłabieniu po tym jak drugą żółtą kartką ukarany został Świechowski.

W innym sobotnim spotkaniu Stal Stalowa Wola uległa na boisku w Boguchwale Zniczowi Pruszków 1-2. Wynik meczu w 54 minucie dla gości otworzył Bochenek, wyrównał w 71 z rzutu karnego Trąbka. Zwycięska bramka dla Znicza padła po trafieniu Czarnowskiego w 84 minucie gry.

W tabeli Stal ma 45 punktów i jest 8, Resovia na miejscu 10 punktów 43.
W niedzielę Siarka Tarnobrzeg zagra w Łęcznej z Górnikiem.

W IV lidze podkarpackiej w sobotę odbyły się dwa spotkania.
Korona Rzeszów wygrała z JKS-em Jarosław 2-1, a Piast Tuczempy takim samym rezultatem przegrał u siebie z Wisłoką Dębica. Pozostałe mecze tej kolejki w niedzielę.
Także w niedzielę swoje mecze rozegrają nasi trzecioligowcy.