Wygrana Stali, porażka Wólczanki i remis Sokołów

W meczu 29 kolejki 3 ligi, piłkarze Stali Rzeszów wygrali na własnym boisku ze Stalą Kraśnik 3-1. Wynik meczu już w 11 minucie dla gospodarzy otworzył Łukasz Mozler. Na 2-0 w 24 min. podwyższył Damian Sierant. Po zmianie stron kontaktową bramkę dla zespołu z Kraśnika w 69 minucie zdobył Kacper Nastałek, a wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Tomasz Płonka.

W innych spotkaniach Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała u siebie 1:3 z Czarnymi Połaniec, a Sokół Sieniawa zremisował z Chełmianką w Chełmie 1:1.

Rywal Stali Rzeszów w walce o II ligę Podhale Nowy Targ wygrało u siebie z Hutnikiem Kraków 3:0 i wciąż utrzymuje 3 punktową przewagę na "stalowcami".

W najbliższa sobotę w meczu 30 serii spotkań rzeszowianie zagrają w Lublinie z Motorem.