Pierwszoligowi piłkarze Stali Mielec w ostatnim w tym sezonie ligowym w spotkaniu przed własną publicznością wygrali z Termaliką Bruk Bet Nieciecza 5:4.

W II lidze piłkarskiej Resovia po golu Zalepy w 52 minucie pokonała na wyjeździe Olimpię Elbląg.

Stal Stalowa Wola wygrała na stadionie w Boguchwale z Górnikiem Łęczna 2:1.

Po samobójczym trafieniu zawodnika gości w 31 minucie drugą bramkę dla Stali zdobył z rzutu karnego Mistrzyk.

Siarka Tarnobrzeg przegrała wyjazdowe spotkanie z Radomiakiem 0:5 gospodarze do przerwy prowadzili 1:0.

W III lidze piłkarskiej w meczach 30 kolejki:

Stal Rzeszów zremisowała w Lublinie z Motorem 1:1. Goście stracili gola w 60 minucie, wyrównał z rzutu karnego Rejman w 83.

Sokół Sieniawa po bramkach Ochała w 33 minucie oraz Drelicha w 62 wygrał z liderem Podhalem Nowy Targ 2:0.

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała w Krakowie z Hutnikiem 1:1. Bramkę dla Wólczanki zdobył w 45 minucie Kajpust.

Ponadto: Czarni Połaniec pokonali Wiślan Jaśkowice 3:2, Podlasie Biała Podlaska przegrało z Avią Świdnik 0:2, a Spartakus Daleszyce zremisował z Sołą Oświęcim 2:2.

Piłkarze IV ligi rozgrywali mecze 28 kolejki: Polonia Przemyśl wygrała z Orłem Przeworsk 4:0, Ekoball Stal Sanok zwyciężył Rzemieślnika Pilzno 3:1, Karpaty Krosno przegrały z Piastem Tuczempy 0:1, Błękitni Ropczyce wygrali z Sokołem Kolbuszowa 2:1, Wisłoka Dębica pokonała Przełom Besko 5:0, Igloopol Dębica zremisował z Izolatorem Boguchwała 2:2, Sokół Nisko przegrał z Koroną Rzeszów 0:1, a JKS Jarosław wygrał ze Stalą Gorzyce 2:1.