Zawodniczka  Lechii  Sędziszów  Małopolski  Magdalena  Pasko  zdobyła  srebrny  medal  w  rozegranych na pomoście w Ciechanowie mistrzostwach Polski kobiet i mężczyzn w podnoszeniu ciężarów . Pasko  startowała  w  kategorii  powyżej  85  kilogramów. W  dwuboju  uzyskała  212  kilogramów  słabiej  o  3  kilogramy  od  zwyciężczyni  Magdaleny  Karolak. Wśród mężczyzn bardzo dobrze w kategorii do 81 kg zaprezentował się Krzysztof Zwarycz z Budowlanych Opole, który po raz czwarty z rzędu zdobył tytuł mistrza Polski. Zawody rozegrano po raz pierwszy według nowych, wprowadzonych w 2018 roku, kategorii wagowych. Zarówno w rywalizacji kobiet i mężczyzn jest ich obecnie po dziesięć.