Trzecioligowi piłkarze Stali Rzeszów przegrali na własnym boisku z Garbarnią Kraków 1-2. Bramkę dla gości już w 8 minucie strzelił kapitan zespołu Krzysztof Kalemba. W 77 wyrównał Michał Szymański i mimo wyraźnej przewagi zespół trenera Bohdana Bławackiego stracił bramkę po golu
samobójczym już w doliczonym czasie gry. Stal z 43 punktami plasuje się na piątym miejscu.

Wygrali za to piłkarze Resovii. Podopieczni trenera Szymona Szydełki pokonali w meczu wyjazdowym Karpaty Krosno 2-0. Bramki dla pasiaków strzelali Kmiotek w 12 minucie a także Bieniasz w 62. Dzięki wygranej Resovia nadal jest trzecia z dorobkiem 46 oczek.

W pozostałych spotkaniach JKS Jarosław zremisował w Tarnowie z Unią 2-2. Cosmos Nowotaniec także na wyjeździe zremisował z Avią Świdnik 1-1 Podlasie Biała Podlaska wygrało na własnym terenie z Wierną Małogoszcz 5-3.
Podhale Nowy Targ przegrało z Motorem Lublin 0-1, a MKS Trzebinia Siersza 4-1 pokonał Spartakus Aureus Daleszyce 4-1.

W trzecioligowej tabeli prowadzi Motor Lublin 52 punkty przed KSZO – 49 oczek oraz Garbarnią Kraków również 49 punktów. JKS Jarosław jest 7 a Karpaty Krosno 8.

Tymczasem znamy także wyniki 27 kolejki IV ligi. Rzemieślnik Pilzno pewnie pokonał Czarnych Jasło 5-1, LKS Pisarowce uległ 1-2 Stali Nowa Dęba, Sokół Sieniawa 4-0 pokonał na własnym boisku Stal Gorzyce W Dębicy Igloopol wygrał z Głogovią 2-0 Piast Tuczempy w meczu wyjazdowym zwyciężył Start Pruchnik 4-0, Orzeł Przeworsk wygrał z KS Wiązownica 1-0, Wólczanka Wólka Pełkińska na wyjeździe pokonała Sokół Nisko 4-0 i Polonia Przemyśl wygrała 2-0 z Wisłokiem Wiśniowa. W czwartoligowej tabeli prowadzi Wólczanka 68 punktów, przed Izolatorem 57 i Sokołem Sieniawa 53 oczka.