Drugoligowi piłkarze Stali Rzeszów w meczu 2 kolejki pokonali na własnym boisku Legionovię Legionowo 3-1.

Wynik spotkania już w 5 minucie dla gospodarzy otworzył Damian Kostkowski. Na dwa do zera 4 minuty po zmianie stron trafił Artur Pląskowski i ten sam zawodnik w 55 podwyższył na 3-0. Minutę później honorowe trafienie dla Legionovii zanotował Jonatan Straus.

Po dwóch kolejkach trzy drużyny zgromadziły komplet punktów. To Znicz Pruszków, Stal Rzeszów oraz Błękitni Satrgard. Resovia z 4 punktami jest piąta, a Stal Stalowa Wola z dwoma porażkami zamyka ligową stawkę.

W najbliższą sobotę w meczu 3 kolejki Stal Rzeszów uda się do Krakowa na mecz z Garbarnią, Stal Stalowa Wola zagra w Boguchwale z Gryfem Wejcherowo, a CWKS Resovia podejmie Znicz Pruszków. Co ciekawe będzie to pierwszy od ponad roku domowy mecz pasiaków na własnym obiekcie czyli na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie.