Wyniki z piłkarskich boisk

Drugoligowi piłkarze Apklan Resovii pokonali na własnym boisku Znicz Pruszków 3-0 w meczu 3 kolejki. Bramki zdobywali Kubowicz, Krykun i Płatek. Było to pierwsze spotkanie pasiaków na boisku przy ulicy Wyspiańskiego od ponad roku.

Resovia ma 7 punktów i awansowała na fotel v-ce lidera rozgrywek.

W innym sobotnim meczu tej kolejki, piłkarze Stali Rzeszów przegrali w Krakowie z Garbarnią 1-2. Wynik meczu w 10 minucie dla gospodarzy otworzył Marszalik, wyrównał w 44 Rejman. A wynik meczu w 73 ustalił Wyjadłowski.

Rzeszowska Stal ma 6 punktów i jest trzecia.

Także w sobotę Stal Stalowa Wola zremisowała w Boguchwale z Gryfem Wejherowo 0-0 i z 1 punktem zajmuje przedostanie miejsce w drugoligowej tabeli.

W ten weekend ruszyły rozgrywki w 3 i 4 lidze piłkarskiej.

Trzecioligowa Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała w Krakowie z Hutnikiem 2-1, po bramkach Olejarki i Khorolskyja w pierwszej połowie spotkania.