Porażka Stali Mielec, pierwsza kolejka III ligii

W meczu I ligi piłkarskiej Stal Mielec rozegrała pierwszy mecz w tym sezonie na wyjeździe. Na stadionie w Bielsku Białej pierwszego gola strzelili mielczanie za sprawą Adriana Paluchowskiego, ale potem pogrążył ich Karol Danielak zdobywając kolejno 3 bramki dla gospodarzy. W ostatniej minucie jeszcze jedną dołożył Ivan Martin i Podbeskidzie wygrało 4:1. Drużyna z Mielca po 3 kolejkach zajmuje 11. miejsce z dorobkiem 4 punktów.

W niedzielę rozegrano mecze pierwszej kolejki III ligi. Sokół Sieniawa mimo, że grał ostatnie pół godziny w dziesiątkę, pokonał u siebie Chełmiankę Chełm 1:0. Bramkę w 89 minucie strzelił Sebastian Brocki. Siarka Tarnobrzeg podejmowała sąsiada zza miedzy - Wisłę Sandomierz. Goście prowadzili 1:0, ale dwie bramki na wagę wygranej 2:1 dla gospodarzy strzelił głową Krzysztof Ropski.