Pierwszoligowi  piłkarze Stali  Mielec bezbramkowo zremisowali z Wisłą Puławy w wyjazdowym  meczu  30  kolejki . W  innych  sobotnich  spotkaniach : Wigry  Suwałki  pokonały  Bytovię  3 : 2
Podbeskidzie  Bielsko – Biała  zremisowało  z GKS  Tychy  2 : 2 , a  Chojniczanka  z MKS  Kluczbork  1 : 1.

Piłkarze  drugiej  ligi  rozgrywali  30  kolejkę  spotkań. Stal  Stalowa  Wola  zremisowała  na  własnym stadionie  z  Legionovią  1 : 1. Prowadzenie  dla  gości  uzyskał  w  64  minucie  Wójcik,  wyrównał
w  87  z  rzutu  karnego. Siarka  Tarnobrzeg  przegrała  wyjazdowe  spotkanie  z GKS  Bełchatów 0 : 3  tracąc  bramki  w  12 ,  50  i  81  minucie  -  tę  ostatnią  z
rzutu  karnego.

W  trzeciej  lidze  piłkarskiej  wczoraj  rozegrano  sześć  spotkań  w ramach  29  kolejki.  Stal  Rzeszów  pokonała  na  własnym  stadionie Podlasie  Biała  Podlaska  3 : 0. Bramki  zdobyli  Reiman  w  10  minucie, Brocki  w  31  oraz  Drelich  w ostatnich  sekundach  spotkania. Karpaty  Krosno  pokonały  Cosmos  Nowotaniec  2 : 1 . Bramki  dla krośnian  zdobyli : Skiba  w  38  i  Cempa  z rzutu  karnego  w  71
minucie  ,  dla  gości Majka  w  48 . W  innych  meczach : zespół  KSZO  Ostrowiec  Świętokrzyski   zremisował  z  lubelskim Motorem 2 : 2 Avia  Świdnik  ze  Spartakusem  Daleszyce  1 : 1 , Podhale  Nowy  Targ  uległo  Garbarni  Kraków  1 : 5 A  MKS  Trzebinia  Siersza  wygrał  z  Wierną  Małogoszcz  3: 0 .W  niedzielę o  17  mecze  Unii  Tarnów  z  Resovią  oraz  Orląt  Radzyń
Podlaski  z JKS  Jarosław.

Tymczasem  w sobotnich  spotkaniach  29  kolejki  podkarpackiej  IV ligi : Polonia  Przemyśl  wygrała  ze  Stalą  Nowa  Dęba  4 : 2 , Orzeł  Przeworsk  przegrał  z  Wisłokiem  Wiśniowa  0 : 2 , Izolator  Boguchwała  bezbramkowo  zremisował  z Piastem  Tuczempy, Start  Pruchnik  uległ  Wólczance  0 : 5 , LKS  Pisarowce  przegrał  z  Sokołem  Sieniawa  1 : 3 a  Rzemieślnik Pilzno  uległ  Stali  Gorzyce  2 : 4 .