Piłkarze Stali Mielec zremisowali na własnym boisku z Zagłębiem Sosnowiec 1-1 w meczu 16 kolejki. Bramkę dla gości zdobył w 75. minucie Patryk Mularczyk, a wyrównał 5 minut później Josip Solić.

W tabeli zaplecza ekstraklasy na prowadzeniu Warta Poznań, która ma 31 punktów. Punkt mniej ma drugie Podbeskidzie i trzeci Radomiak. Stal Mielec z 26 punktami jest szóste.

W drugiej lidze piłkarze Apklan Resovii w meczu na szczycie pokonali dzisiaj w Łodzi Widzew 1-0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w doliczonym czasie gry rezerwowy Radosław Adamski, który na boisku pojawił się dosłownie kilka chwil wcześniej. Świetnym rajdem prawą stroną popisał się Sergji Krykun, który wystawił piłkę Adamskiemu niemal na pustą bramkę, a ten pewnym strzałem po ziemi dał pasiakom zwycięstwo.