Kolejne medale przywieźli młodzi kolarze przełajowi Smak Górno Azalii z Brzózy Królewskiej. Podczas zawodów Superpucharu Polski w śląskich Koziegłowach złoty i srebrny medal w kategorii juniorek młodszych wywalczyły Malwina Mul i Natalia Muskus.

Dla Malwiny było to już szóste zwycięstwo z rzędu. Amelia Bożek była trzecia wśród juniorek, zaś w kategorii orliczek do lat 23 Kinga Kalembkiewicz zajęła drugie miejsce, a Brygida Piersiak trzecie. Ogółem startowało ponad 300 zawodniczek i zawodników.

Kolejne zawody punktowane do klasyfikacji Superpucharu Polski już za dwa tygodnie w okolicach Kędzierzyna - Koźla.