Przedostatnia kolejka za nami. Wyniki z piłkarskich boisk

Tymczasem pierwszoligowi piłkarze Stali Mielec pokonali w meczu wyjazdowym GKS Tychy 4-1. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu w 49. minucie zdobył zawodnik stali Szymon Sobczak. Prowadzenie w 81 minucie podwyższył Piotr Głowacki w doliczonym czasie gry Stal Mielec dobiła gospodarzy. W ciągu kilku minut aż dwa razy na listę strzelców wpisał się Aleksandar Kolev pieczętując efektowne zwycięstwo mieleckiej drużyny.

W pozostałych najistotniejszych spotkaniach tej kolejki:

Zagłębie Sosnowiec przegrało na wyjeździe z Chrobrym Głogów 0:1, a Górnik Zabrze wygrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała 4:0.

Na kolejkę przed końcem sezonu, liderem I ligi jest Sandecja, która ma 61 punktów. Na drugie miejsce, także premiowane promocją do najwyższej klasy rozgrywkowej awansował Górnik z dorobkiem 55 punktów. Stal Mielec na 10. - 45 punktów.

W IV lidze dzisiaj odbyły się dwa spotkania - Czarni Jasło przegrali u siebie z Igloopolem Dębica 2:3, a KS Wiązownica pokonała na własnym boisku Piast Tuczempy 2:1

W czwartoligowej tabeli pierwsza jest Wólczanka 80 punktów przed Izolatorem Boguchwała 65 i Sokołem Sieniawa 60 punktów.