W Toruniu zakończyły się halowe mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Ogromny sukces rzeszowskiego sprintera Oliwiera Wdowika. Reprezentant CWKS Resovii na dystansie 200 metrów jako junior okazał się najlepszy w Polsce wśród seniorów. Z czasem 21,09 ustanowił rekord życiowy, który jest zarazem rekordem Polski do lat 20. Ponad to Wiktoria Miąso również z Resovii zdobyła mistrzostwo polski w skoku wzwyż.

Trzy medale na tych zawodach wywalczyli chodziarze LKS Stali Mielec. Srebro na 3000 metrów srebro wywalczyła Katarzyna Zdziebło, a brąz Paulina Buziak. Ze srebrnym medalem powróci także z Torunia Rafał Augustyn, który zajął drugie miejsce na dystansie 5000 m.

Gwiazdą ostatniego dnia zawodów była biegaczka Justyna Święty-Ersetic, która wygrała na 200 m - ex aequo z Marleną Golą, zwyciężyła też na 400 m oraz razem z koleżankami z AZS-u Katowice wygrała sztafetę 4 x 200 m.
W biegu na 60 m przez płotki najszybszy był Damian Czykier.

Konkurs pchnięcia kulą wynikiem 21 m 24 cm wygrał Michał Haratyk.