Wyniki z piłkarskich boisk

Drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo 2 : 1 z walczącym o awans Górnikiem Łęczna. Prowadzenie dla Stali padło w 21 minucie po golu samobójczym Kalinkowskiego, wyrównanie padło 10 minut później z rzutu karnego za sprawą Wojciechowskiego a zwycięską bramkę dla Stali zdobył w doliczonym czasie gry Kacper Śpiewak.

W innych dzisiejszych meczach: rezerwa Lecha Poznań wygrała z Pogonią Siedlce 2 : 1, a Legionovia uległa Elanie Toruń 1 : 2. Jutro w Rzeszowie Stal zagra z liderem - Widzewem Łódź. Początek meczu o 13:05 relacje na naszej antenie. Z kolei piłkarze Apklan Resovii zagrają wyjazdowy mecz z Olimpią Elbląg. Początek o 16:00.

Natomiast w dzisiejszych meczach I ligowych lider tabeli Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonał u siebie Termalikę Bruk-Bet Nieciecza 1:0, a wicelider Warta Poznań pokonała Olimpię Grudziądz 2 : 0. Czołowy duet Podbeskidzie i Warta ma po 49 punktów i zwiększył przewagę nad Stalą Mielec do 4 punktów.