Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie piłkarskiej Resovii z Górnikiem Łęczna. Po nudnej pierwszej połowie w drugiej oba zespoły poważniej zagroziły rywalom. Gospodarz spotkania - Resovia, uzyskała prowadzenie w 62 minucie. Rzut karny, po podyktowany po zagraniu ręką, na gola zamienił Maksymilian Hebel . Po stracie bramki Górnik ruszył do ataku i doprowadził do wyrównania. Po rzucie rożnym gola zdobył głową wprowadzony 2 min. wcześniej Przemysław Banaszak.

Remis w ostatnim meczu 25 kolejki 2 ligi nie zmienił układu tabeli. Górnik pozostaje na trzeciej pozycji a Resovia jest czwarta. Liderem pozostaje Widzew Łódz a na 2 pozycji GKS Katowice