Zaplanowany na najbliższą sobotę mecz finału Regionalnego Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław pomiędzy Wólczanką Wólka Pełkińska, a Sokołem Sieniawa nie odbędzie się lub zostanie przełożony.

Goście nie mają wystarczającej liczby graczy. Klub z Sieniawy tłumaczy, że w związku z restrukturyzacją w klubie, nie może teraz wystawić drużyny do meczu, bo ma za mało zawodników i prosi o przesunięcie terminu meczu.

Zgodnie z planem mają z kolei odbyć się półfinały w okręgu Krosno. W Nowotańcu Cosmos zmierzy się z Ekoballem Sanok, a w Jaśle Czarni podejmą Karpaty Krosno. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 17. Finał w okręgu Krosno zaplanowano na 18 lipca.

W pozostałych okręgach i podokręgach również są do rozegrania półfinały i finały.

W podokręgach Rzeszów/Dębica 18 lipca w półfinale zagrają Wisłok Wiśniowa z Izolatorem Boguchwała oraz Legion Pilzno z Wisłoką Dębica. Zwycięzcy tych meczów spotkają się w finale 29 lipca.

W podokręgu Stalowa Wola jeden z półfinałów odbył się jeszcze jesienią. Sokół Sokolniki pokonał na wyjeździe Słowianina Grębów 3:2. Drugi z meczów o awans do finału: Unia Nowa Sarzyna - Sokół Nisko zaplanowano na 18 lipca.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj