W sobotę zainaugurowano rozgrywki IV grupy III ligi .

W derbowym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg przegrała 0:1 z Wisłoką Dębica . Bramkę strzelił  Dawid Sojda w 19 minucie.  Cenne zwycięstwo na starcie rozgrywek odniósł  Sokół Sieniawa pokonując KSZO Ostrowiec  Świętokrzyski 3:1 po bramkach Amerykanina Kinga oraz Kacpra Drelicha i Łukasza Mazurka. Wólczanka Wólka Pekińska przegrała na wyjeździe z Wisłą Puławy 1:2. Prowadzenie dla podkarpackiego zespołu uzyskał już w 4 minucie Rafał Dusiło. Zwycięską bramkę dla puławian strzelił w 86 minucie Adrian Paluchowski były piłkarz mieleckiej Stali.

W niedzielę  debiutant w III lidze KS Wiązownica zmierzy się na własnym stadionie o 17  z Hetmanem Zamość.

W IV lidze podkarpackiej już trzecia kolejka . W sobotnich meczach Igloopol Dębica - JKS Jarosław 2:1, Sokół Nisko- Korona Rzeszów 2:4, Piast Tuczempy - Stal Sanok 2:2, Legion Pilzno - Lechia Sędziszów Małopolski 2:1, Błękitni Ropczyce - Głogovia 1:4,

W niedzielę pozostałe spotkania.  Po trzech seriach na prowadzeniu Piast Tuczempy, Głogovia Głogów Małopolski i Igloopol Dębica .Te zespoły maj