Stal Rzeszów pokonała JKS Jarosław
Źródło: pixabay.com

Piłkarze Stali Rzeszów wygrali finał wojewódzki rozgrywek Pucharu Polski. Na stadionie miejskim pokonali JKS Jarosław 2:1. Bramki dla nich zdobyli po strzałach głową: Damian Skała w 36. minucie oraz Sebastian Brocki w 78. Przy obu asystował Wojciech Rejman - dogrywał po rzutach wolnych. Gola dla JKS strzelił w 63. minucie Paweł Haas.

To był dla nas trudny mecz, ale byliśmy zdeterminowani by odnieść sukces - mówił kapitan Stali Sławomir Szeliga.

Szkoda dwóch świetnych sytuacji przy stanie 0:0, ale mój zespół w obliczu kłopotów zagrał na maksimum możliwości – ocenił trener JKS Mariusz Sawa.

Puchar wraz z czekiem na 30 tysięcy złotych wręczył piłkarzom Stali prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba. Jarosławianie otrzymali premię w wysokości 10 tysięcy.

Stal Rzeszów rywalizację na szczeblu centralnym Pucharu Polski rozpocznie w drugiej połowie lipca.