Piłkarze III ligi rozegrali ostatnią kolejkę sezonu. Awans wywalczyła Garbarnia Kraków po zwycięstwie nad Unią Tarnów 2:0.

Stal Rzeszów wygrała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0. Bramki zdobyli: Bożek w 44 minucie, Giel w 53 oraz Rejman z wolnego w 73 minucie gry. Od 69 minuty Stal grała w osłabieniu. Za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Drelich.

Resovia uległa Motorowi Lubin 1:3. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił Bieniasz w doliczonym czasie gry.

W innych meczach: Karpaty Krosno wygrały na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska 3:1, JKS Jarosław zwyciężył Podhale Nowy Targ 4:1, Cosmos Nowotaniec przegrał z Sołą Oświęcim 2:3, MKS Trzebinia Siersza pokonał Avię Świdnik 2:1, a Spartakus Daleszyce zwyciężył Orlęta Radzyń Podlaski 5:2.

III ligę opuszczają Cosmos Nowotaniec i Wierna Małogoszcz.