Drużyna Zespołu Szkół z Albigowej w powiecie łańcuckim zdobyła brązowy medal w krajowym finale czwórboju lekkoatletycznego w Olecku. Obok sukcesu drużynowego, 2. miejsce indywidualnie zajął Jakub Majewski w biegu na 60 m z czasem 7,76 s. Był też czwarty w skoku w dal. Jego kolega Bartosz Trojniar zajął 4. miejsce w biegu na 1000 m z czasem 3,04 min. Skład "brązowej" drużyny to: Jakub Majewski, Mateusz Kochmański, Łukasz Bytnar, i Bartosz Trojniar, oraz Marcin Rusin, Jakub i Kamil Ulman.

Opiekunem i trenerem drużyny jest Krzysztof Gugała. Startowało 16 najlepszych drużyn wojewódzkich. Warto wiedzieć, że w Albigowej nie ma bieżni ani profesjonalnej skoczni, a żaden z chłopców nie trenuje lekkiej atletyki w klubie sportowym.