Koniec 21. kolejki w trzeciej lidze piłkarskiej

W trzeciej lidze piłkarskiej dobiegły końca już wszystkie na dziś zaplanowane mecze w ramach 21. kolejki.

Stal Stalowa Wola pokonała na własnym stadionie Podhale Nowy Targ 2:1. Gole dla zwycięzców strzelili Wiktoruk w 8. i Mistrzyk w 66. minucie.

Siarka Tarnobrzeg przegrała na wyjeździe z Chełmianką 2:4. Gola dającego prowadzenie gościom strzelił w 10 minucie Bałdyga. Sześć minut później ukarany czerwoną kartką został zawodnik Siarki – Janeczko. Drugą bramkę dla gości zdobył w 70 minucie Kargulewicz.

Sokół Sieniawa po golach Purchy w 48 minucie z rzutu karnego oraz Mazurka w 90 pokonał na wyjeździe Podlasie Biała Podlaska 2:1, a KS Wiązownica także na wyjeździe zwyciężył rezerwę Korony Kielce 4:3. Dwa gole dla gości strzelił Wydra, a po jednym Kasia i Rop.