Apklan Resovia przegrywa w Głogowie

Pilkarze Apklan Resovii przegrali na wyjeździe z Chrobrym Głogów 0-3 w sobotnim meczu 16 kolejki Fortuna 1 ligi. Bramki dla gospodarzy strzelali Banaszewski w 29, Bryła w 31 i Cywka w doliczonym czasie gry. W dwóch innych sobotnich spotkaniach GKS Jastrzębie wygrało 3-2 z GKS-em Bełchatów, a Bruk Bet Termalika Nieciecza pokonał 2-0 ŁKS Łódź. W tabeli Apklan Resovia z dorobkiem 8 punktów na przedostatniej 17 pozycji.

Tymczasem w zaległym meczu w piłkarskiej 3 lidze gr. IV Klub Sportowy Wiązownica przegrał na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska 2-4. Bramki dla naszego zespołu strzelali Kacper Wydra w 12 minucie i Jakub Janik w 42 minucie gry. Był to zarazem ostatni mecz rundy jesiennej w tej klasie rozgrywkowej. Klub z Wiązownicy zakończył jesień na 16 miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów.