Sokoła Łańcut i Miasto Szkła Krosno ze zmiennym szczęściem

Pierwszoligowi koszykarze Sokoła Łańcut w meczu 18 kolejki pokonali we własnej hali Pogoń Prudnik 116-87. Już do przerwy Sokół prowadził 55 : 42. Kolejne dwie kwarty także wygrali gospodarze 39 : 25 i 22 : 20. Miejscowi ani przez moment nie oddali inicjatywy i kontrolowali przebieg spotkania. Najlepszym graczem meczu wybrano zdobywcę 42 punktów - Filipa Małgorzaciaka. Dla gości 22 punkty zdobył Nowakowski. Dzięki wygranej Sokół umocnił się na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 29 punktów i bilansem 11 wygranych i 7 porażek.

Ponadto Miasto Szkła Krosno przegrało na wyjeździe z Księżakiem Łowicz 83 : 86. Po dwóch kwartach goście przegrywali 36 : 53. Ostatnią odsłonę wygrali aż 16 oczkami ale nie wystarczyło to do końcowego sukcesu. Najwięcej punktów dla krośnian uzyskali: Szczypiński 20 i Czujkowski 17.