Stal Mielec gromi KSZO Ostrowiec

W kolejnym meczu kontrolnym piłkarze ręczni Stali Mielec rozgromili dziś KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 36:21. Nasz reprezentant w Superlidze w pierwszej połowie powoli nabierał tempa i po 30 minutach prowadził 18:11. W drugiej odsłonie podopieczni trenera Dawida Nilssona całkowicie zdominowali wydarzenia na parkiecie. Najskuteczniejszym w ekipie gospodarzy okazał się nowo pozyskany z Azotów Puławy Kacper Adamczuk. Lewy rozgrywający rzucił 9 bramek i co ciekawe wszystkie padły w pierwszej odsłonie pojedynku.

Mielczanie kolejny sparing rozegrają już w piątek, a rywalem będzie występujący w SuperLidze Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Na inauguracje rundy rewanżowej zagrają 6 lutego w Kielcach Z Łomżą Vive.