Siatkarki Developresu pokonały BKS Bostik Bielsko-Biała

Siatkarki Developresu Sky Res Rzeszów w meczu 18. kolejki Tauron Ligi pokonały we własnej hali BKS Bostik Bielsko-Biała 3:0 ( w setach 25:15, 25:22, 25:21). Od stanu 14:13 w pierwszym secie przy zagrywce szwedzkiej przyjmującej Lazić, rzeszowianki zdobyły kolejno 9  punktów. W drugiej partii BKS prowadził 19 : 18 ale w końcówce skuteczne ataki Developresu pozwoliły powiększyć  przewagę. Trzeci set toczył się od początku pod dyktando rzeszowianek.

W innym sobotnim meczu Grot Budowlani Łódź przegrali z ŁKS-em Commercecon Łódź 1:3. W tabeli prowadzi Developres (42 pkt) przed ŁKS-em (38 pkt) i Radomką Radom (37 pkt).