Piłkarska środa w regionie
Pixabay

Stal Mielec grała przed własną widownią z Pogonią Siedlce w ramach 5 kolejki Nice I ligi. Niestety mielczanie przegrali 2:3 choć po pierwszych 20 minutch prowdzili 2:0.Bramki dla gospodarzy zdobyli Leonardo i Cholewiak. Stal zajmuje szóste miejsce w tabeli.

Grała także II liga. Siarka Tarnobrzeg podejmowała Rozwój Katowice. Mimo znacznej przewagi i licznych sytuacji bramkowych, zespół gospodarzy zaledwie zremisował 0:0 i jest na 16. miejscu w tabeli. Za to w dobrych nastrojach wracają z Pruszkowa piłkarze Stali Stalowa Wola.
Stalówka wygrała na wyjeździe ze Zniczem 3:1. Pierwszą bramkę strzałem głową w 63 minucie zdobył Andrzej Trubeha. Kolejne dwa gole dla Stali padły w ostatnich 10 minutach po strzałach Gębalskiego i Janiszewskiego. Gospodarze w ostatniej minucie zdobyli honorowego gola po strzale Stryjewskiego. Stal po tym meczu awansowała na 11. miejsce w tabeli.