Piłkarska reprezentacja Polski do lat 20 zremisowała w Rzeszowie ze Szwajcarią 0:0 w swoim pierwszym meczu Turnieju Ośmiu Narodów.
Najlepszej okazji dla biało–czerwonych nie wykorzystał w 14 minucie Marcin Liszkowski - trafił w poprzeczkę. Szwajcarzy dominowali w pierwszej połowie, a po zmianie stron gra się wyrównała i oba zespoły stworzyły po kilka groźnych sytuacji.
W bramce biało–czerwonych stał Radosław Majecki - na co dzień gracz pierwszoligowej Stali Mielec.

Szkoleniowiec Szwajcarów Pablo Iglesias powiedział po meczu: - Mieliśmy trzy lub cztery bardzo dobre sytuacje w pierwszej połowie i z tego się cieszę. Szkoda, że nie udało się zdobyć bramki. Również cieszymy się z dobrej postawy naszego bramkarza, który w końcówce obronił dwa groźne strzały i w tej sytuacji jesteśmy zadowoleni. Co więcej wydaje nam się, że wynik jest sprawiedliwy.

Mecz na stadionie miejskim obejrzało blisko 15 tysięcy kibiców.