Wyniki IV ligi Podkarpackiej. 10 kolejka.
LKS Pisarowce - Polonia Przemyśl 2-1, Cosmos Nowotaniec - Izolator 1-5, Błękitni Ropczyce - Piast Tuczempy 1-0, Rzemeślnik Pilzno - Sokół Sieniawa 2-2, Igloopol - Głogovia 1-0, Wisłok Strzyżów – Wisłoka Dębica 0-2. Liderem tabeli Sokół Sieniawa przed Rzemieślnikiem i Polonią Przemyśl.

W trzeciej lidze piłkarze Stali Rzeszów wygrali u siebie z JKS-em Jarosław 2-1. Dla gospodarzy trafiali Koczon w 28 i Prędota w 56 minucie. Dla gości w 84 strzelił Surmiak. W innym spotkaniu 10 kolejki, Wólczanka przegrała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-3. W piątek Resovia bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Wiślanami Jaśkowice. Taki sam wynik padł w meczu MKS Trzebinia – Karpaty Krosno. Pierwsza w tabeli - Resovia 21 punktów, tyle samo ma druga Stal Rzeszów. Wólczanka z 17 jest siódma. Karpaty na 12, a JKS na ostatnim 18 miejscu.

W drugiej lidze 11 kolejka. Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe z Garbarnią Kraków 0-1. Z kolei Siarka Tarnobrzeg 2-0 pokonała Błękitnych Stargard po bramkach Witasika w 5 i Mikity w 48. Liderem z 25 punktami Warta Poznań, punkt mniej ma Radomiak, który dzisiaj zagra z trzecim GKS-em Jastrzębie. Siarka jest 6 punktów 17. Stal z dwunastoma jest 12.

W NICE 1 lidze piłkarze Stali Mielec zremisowali u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 1-1. Wynik spotkania w 30 minucie otworzył Cichocki. Wyrównał w 83 Banaszewski. Mielczanie z 18 punktami są na 5 pozycji. Prowadzenie po 11 kolejkach objęli piłkarze Chrobrego Głogów pokonując Odrę Opole 2-0. Raków wygrał ze Stomilem Olsztyn 3:1, GKS pokonał Drutex-Bytovię 2:1, Pogoń Siedlce zwyciężyła GKS Tychy 3:2, a Podbeskidzie ograło Puszczę Niepołomice 2:1.